NÁŠ PŘÍBĚH

Naši rodinnou firmu založil již před 30 lety můj otec František Skala. Ačkoli začátky nebyly zcela růžové, dnes už jako další generace rodiny Skalů napomáháme, aby žádný stroj nezůstal dlouho stát.

S nástupem další etapy nabízíme nové tuzemské i zahraniční produkty od kvalitních dodavatelů. Ve vlastních skladových prostorech, které nám umožnily rozšířit nabízený sortiment, můžete koupit vše od matičky na těsnění, přes chladič, po potřebné doplňky na dojení mléka. Dále provádíme výrobu a servis hydraulických hadic z kvalitních materiálů.

Otcovu myšlenku vdechnout starým rozbitým dílům duši nazpět, tím ušetřit životní prostředí a Vaše náklady, stále udržujeme. I nadále se tato idea těší široké oblibě, proto nabízíme náhradní díly výměnným způsobem.

Díky naší rodinné tradici, dlouholetým zkušenostem, výborným obchodním kontaktům a pozitivním přístupem k Vám, troufnu si říci, jsme oblíbeným podnikem pro maloobchod i velkoobchod napříč obory.

Hlavním cílem našeho rodinného kolektivu je, co nejlépe a nejrychleji naplnit Vaše přání a požadavky odborně a přátelsky.

Roman Skala

sk 2
Přejít nahoru